Medicīniskās astroloģijas pamati

Hipokrāts esot teicis, ka par ārstu nedrīkstētu sevi uzskatīt neviens, kurš nepārzina astroloģiju. Arvien biežāk ārsti izvēlas savus pacientus, kuriem paredzēta plānveida operācija - acu, varikozo vēnu, plastiskā ķirurģija, ķeizargriezieni un tamlīdzīgas - sūtīt pie astrologiem, lai atrastu astroloģiski piemērotāko dienu operācijai. Un vissvarīgākais parametrs, kuru ņem vērā ikviens astrologs - plānveida operācijas nedrīkstētu veikt dienās, kad Mēness atrodas zodiaka zīmē, kura pārvalda operējamo orgānu vai ķermeņa daļu. Principā šīs zīmes - pārvaldnieces iegaumēt nav nemaz tik sarežģīti - lielos vilcienos tās glīti izkārtojušās no galvas līdz kāju pēdām, sākot ar Aunu un beidzot ar Zivīm. Tiesa, dažām ķermeņa daļām ir vairāki pārvaldnieki un līdz ar to - arī ilgāki periodi Lunārā mēneša laikā, kad operācijas plānot šajās ķermeņa daļās nevajadzētu. No otras puses - ja vien tiktu apkopota šāda statistika, diezgan droši varētu apgalvot, ka akūtās slimības kādā ķermeņa daļā visasāk izpaužas tieši tad, kad Mēness atrodas attiecīgajā horoskopa zīmē.


Tātad - Auna pārziņā ir galva un viss tai piederīgais - zobi, ausis, deguns, seja, smadzenes un galvas kauli. Varbūt arī no šejienes cēlies teiciens par Aunu, kurš skrien ar galvu sienā, bet fakts ir fakts - žokļu, deguna, acu operācijas nevajadzētu ieplānot dienās, kad Mēness atrodas Auna zīmē.
Kuram dzīvniekam ir vispamatīgākais kakls?  Vērsim - un tā tas arī ir - Vērsis atbild par kaklu, kakla skriemeļiem, kā arī - par rīkli un barības vadu.  
Dvīņi - gaisīgā, vieglā horoskopa zīme sev pakļāvusi viskustīgāko ķermeņa daļu - plecus, rokas, lāpstiņas un atslēgas kaulu, kā arī mūsu elpošanas sistēmu - plaušas, elpvadus un bronhus.
Vēzis - vismātišķākā no Zodiaka zīmēm, visrūpīgākā. Un tā kā par zīdaini vislabāk var parūpēties, viņu pabarojot, tad krūšu daļa pieder Vēzim - krūts dziedzeri, krūšukurvis, ribas, kā arī kuņģis un gremošanas orgāni. Tāpēc labāk neejiet, dārgās dāmas, uz krūšu formas uzlabošanas operācijām, kad Mēness atrodas Vēža zīmē!
Lauva - vislepnākā no zīmēm, visvaldonīgākā. Un tieši tāpēc tā pārvalda cilvēka sirdi - vislepnāko no orgāniem, kurš patiesībā mums nodrošina visas dzīvības funkcijas. Un lai stāja būtu Lauviski lepna - arī mugura un mugurkaulslīdz jostas vietai tikuši nodoti Lauvas pārziņā. Starp citu, to nu gan vajadzētu iegaumēt visiem Lauvām - šī ir arī jūsu organisma visvājākā vieta - sirds un asinsvadu sistēma. Un ikvienam ar Lauvas akcentiem astroloģiskajā kartē būtu jāpievērš īpaša uzmanība tieši kardiosistēmas uzturēšanai kārtībā. Pārāk daudzi mums mirst no lepnības un nerūpēšanās par sevi - katrs desmitais no dzīves Latvijā aiziet pāragri sirds kaišu dēļ...
Jaunava - pedantiski rūpīgā un pārbaudošā. Visatbilstošākā zīme, lai parūpētos par mūsu ķermeņa vidusdaļu - vēderu, nabu, zarnām, par barības vielu analīzi un sadali organismam nepieciešamajā virzienā. Tikai tik pedantiska zīme spēj atšķirt un sasķirot visu to, ko mēs apēdam un izdzeram.
Svari - jaukā, līdzsvarotā zīme, kurai būt skaistai ir tikpat dabiski kā elpot - nu protams, ka mūsu āda pilnībā pieder tieši šai zīmei. Kā arī jostas rajons, kurš pirmais brēc, ja mēģinām pacelt ko pārāk smagu (svarīgu). Par ādas skaistumu mūsu organismā rūpējas arī nieres un virsnieres, kā arī hormonālā sistēma - tas viss ir Svaru zīmes pārziņā.
Skorpioni - klusie ūdeņi ir tie dziļākie, viss, kas tiek darīts slepenībā - tur Skorpionam daļa. Ārējie un iekšējie dzimumorgāni, anālā atvere, urīnpūslis, taisnā zarna, krusta, kaunuma un iegurņa kauli - visslēpjamākās un kautrīgākās ķermeņas daļas mums pārvalda Skorpiona zīme.
Strēlnieks ir daudz atklātāks - pavedinošie gurni, augšstilbi, kā arī gūžas kauli, kurus tagad mīl atkailināt jaunieši - šīs ķermeņa daļas priecīgā un pavedinošā Strēlnieka pārziņā.
Mežāzis ir viena no zīmēm, kura ir mūsu stingrais balsts - likumi, noteikumi, visi kauli un skelets kopumā ir Mežāža stingrajā uzraudzībā, tāpat kā ceļgali un ceļa locītava. Un tā kā arī matiem un nagiem ar kalciju sakars - arī par tiem Mežāzis tur rūpi.
Vēl mazliet zemāk - apakšstilbi un potītes. Tātad varikozo vēnu operācijas labāk ieplānot dienā, ka Mēness nav Ūdensvīra zīmē. Dejotāju un sportistu vārīgās vietas kājās - potīšu saites, Ahilleja cipsla un viss apakšstilbs - tas Ūdensvīra pārziņā.
Un visbeidzot - pēdiņas, pēdas, kādas nu kuram no mums iedalījusi Māte Daba un Zivs zīme. Un lai Zivs nejustos apbižota par tik salīdzinoši nelielu (bet ļoti svarīgu - mēs taču uz tās balstāmies!) ķermeņa daļu - visa limfatiskā un endokrīnā sistēma arī šīs zīmes pārziņā.
Un joprojām nenāks par ļaunu, ja ievērosiet čika laikusn - reizēm tie sasniedz veselu dienu un pat ilgāku laiku - arī šis diez vai būs piemērots laiks plānotajām operācijām.
Un beigās - pats svarīgākais. Mēness atrašanās kādā no zodiaka zīmēm nevar būt par pamatu, lai atteiktu kādu akūti nepieciešamu operāciju. Viss augstākminētais attiecas tikai un vienīgi uz plānveida operācijām!