Ievadlekcijas astroloģijā

Pēc ilgāka laika atkal tiek organizēts kārtējais ievadlekciju kurss astroloģijā.
Trīsgadīgais apmācību kurss sāksies septembrī un par to būs sīkāka informācija uz rudens pusi, bet nepacietīgākajiem un ziņkārīgākajiem varam piedāvāt noklausīties īsu ievadlekciju kursu astroloģijā jau šajā  - 2015.gada pavasarī. 4 lekcijas par Zodiaka zīmēm, planētām, aspektiem, ascendentiem un astroloģiskajām mājām jeb dzīves sfērām, turklāt - katram turot rokās savu astroloģisko karti un attiecīgi - sīkāk iepazīstot pašam sevi.
Ko jums tas dos?
1) labu kompāniju - astroloģiju mācās (vismaz pie mums) tikai forši cilvēki
2) labāku izpratni par astroloģijas pamatnostādnēm, darbības principiem, vēsturi un filozofiju - tātad būsiet "gudrāki" klienti astroloģiskajās konsultācijās
3) iespēju pārbaudīt, vai esat gatavi startēt dziļākai astroloģijas apmācībai trīs gadu garumā
4) iepazīsieties ar astroloģijas skolas CHRONOS pasniedzējiem Līga Šīrona un Janis Bēniķis - kā mēs pasniedzam, kā strādājam, ko zinām.
5) Iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes

Visi lekcijas materiāli tiek sagatavoti prezentācijās, attiecīgi informācija tiks gan rādīta uz ekrāna, gan skaidrota.

Kad? 29.04, 06.05, 13.05, 20.05.2015
Kur? Tallink Hotel Riga
Cikos? no plkst. 18:30 - 21:30
Cik? Viss lekciju kurss 60 eiro, viena atsevišķa lekcija 20 eiro (ja nu kāds grib, bet priekšroka būs tiem, kuri piesakās un apmaksā visu kursu uzreiz) Grupā līdz 35 cilvēki.
Pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Facebook