Ievadlekcijas astroloģijā

Tiek izsludināts 4 lekciju kurss „Ievads astroloģijā” piektdienu vakaros no plkst. 18:00 – 21:00 Čaka ielā 104/3, Daiva joga studijā. Kursa sākums – 14.februārī 2014!

Lekcijās  astroloģe, astropsiholoģe Līga Šīrona stāstīs  :
o    par astroloģijas vēsturi un fundamentālajām idejām,
o    uzzināsiet, ko var jautāt astrologam,
o    ar kādiem instrumentiem strādā astrologs, kas ir Zodiaka zīmes un kādas planētas viņš izmanto darbam, kas ir Ascendents un kā planētu savstarpējās attiecības ietekmē mūsu raksturu un dzīvi,
o    varēsiet personīgi dziļāk iepazīties ar sevi no astroloģiskās puses – katram kursu apmeklētājam tiks izdrukāta viņa individuālā astroloģiskā karte, kurai lekciju laikā tiks sniegts sīkāks skaidrojums,
o    uzzināsiet, kā savā labā izmantot Mēness cikla ietekmi
o    varēsiet uzdot jautājumus un saņemt atbildes par astroloģiju un dzīvi,
o    kursos iegūtās zināšanas palīdzēs jums apjaust, vai interese par astroloģiju jums ir gana spēcīga, lai uzsāktu mācības kādā no astroloģijas skolām.
Lektore – astroloģe, astropsiholoģe Līga Šīrona, astroloģijas skolas CHRONOS vadītāja, Mēness kalendāra speciāliste.
Cena par 4 lekciju kursu – 40 EUR/28.11 Ls
Pieteikšanās pa tel.nr. 27882681 vai uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lūgums piesakoties norādīt savus dzimšanas datus – dzimšanas datumu, vietu un laiku, lai varētu sagatavot individuālās astroloģiskās kartes.