Kārtējais lekciju kurss "Ievads astroloģijā"

Zinātkārajiem un ziņkārīgajiem piedāvājam iepazīties ar astroloģiju un (vismaz 2) astrologiem tuvāk - 4 lekciju kursā "Ievads astroloģijā". Kursi sāksies 2012. gada 3.maijā un būs 4 ceturtdienu vakarus no 18:00 - 21:00 Āgenskalnā.

Mūsdienās Interneta laikmetā nav problēmu atrast dažāda veida astroloģisko literatūru, teoriju un dažādus skaidrojumus astroloģiskajai kartei. Tomēr tikai ar skolotāju palīdzību varam apjaust, vai zināšanas, kuras interesē, tiešām izprotam pareizi. Četrās lekcijās klausītājiem būs iespēja uzzināt vairāk par astroloģijas vēsturi, situāciju un iespējām Latvijā, īsu zodiaka zīmju un planētu aprakstu, darbības principus.

 

Katram kursantam būs iespēja tikt pie savas individuālās astroloģiskās kartes un līdz ar to kursu laikā uzzināt sīkāk par sevi no astroloģiskā viedokļa.

 

Patiesas intereses gadījumā būs iespēja turpināt mācības trīsgadīgajā astroloģijas skolā pie šiem pašiem (un laika gaitā arī citiem) pasniedzējiem.

Lekciju kursa cena - Ls 29.

Lekcijas lasīs Līga Šīrona (www.meness.lv) un Jānis Bēniķis.(www.astronet.lv).

Pieteikšanās pa tel. 29434903 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.