CHRONOS skola 2017./18. mācību gadā

Sākas audzēkņu uzņemšana jaunajam mācību gadam

astroloģijas skolā CHRONOS. 

Nodarbības I kursam būs pirmdienu vakaros, no plkst. 18:00 - 21:00 Tērbatas 28. Ja gribētāju būs vairāk, nekā viena grupa spēj uzņemt, iespējams, veidosim otru grupu citā vakarā vai sestdienās. Būs iespēja arī online apmācībai, sekojiet aktuālajai informācijai skolas FB lapā: FB chronosskola 
II kursa nodarbības - trešdienu vakaros vai katru otro sestdienu, sākot ar 2.09.2017 
III kursa nodarbības - otrdienu vakaros vai katru otro sestdienu, sākot ar 9.09.2017 
Mācību maksa 50 eiro mēnesī/4 nodarbības. Mācību gads no septembra līdz jūnija vidum. Skolai ir mācību materiāli, papildus izmaksas par tiem līdz 20 eiro gadā. 
Sīkāka informācija un iepazīšanās ar skolu un pasniedzējiem 24.08.2017, plkst. 18:00, Tērbatas 28 - 15, CHRONOS centrs. 

Uzņemšana 2016./2017 m.g.

Astroloģijas skola CHRONOS atkal ver savas durvis jauniem studentiem - gan tiem, kuri grib startēt no pašiem pamatiem un mācīties skolas I kursā, gan tiem, kuru zināšanas astroloģijā ļauj pievienoties II un III kursam, lai papildinātu jau apgūto.
Iepazīšanās nodarbība ar skolu, pasniedzējiem, nodarbību laikiem, formātu un pārējo - 24.08.2016 plkst. 18:00 Tērbatas 28 - 15. Lejā zvanām uz 15.biroju un tad - kāpjam uz augšu, līdz zvaigznēm.

Aktuālā informācija par skolu vienmēr atrodama Facebook https://www.facebook.com/chronosskola

Skola aug un attīstās

Astroloģijas skola CHRONOS tūlīt svinēs 4 gadu jubileju un ir izaugusi tik liela, ka vecajās telpās vairs "neielīda". Tāpēc no 23.10.2015 skolai ir jauna adrese: Rīga, Tērbatas 28 - 14. Esam kļuvuši par CENTRālo (centrā taču) un AUGSTāko skolu (6.stāvs). Esam tuvāk zvaigznēm :) 
Tiem, kuri apdomā sākt vai atsākt astroloģijas mācības - esat laipni aicināti uzzināt par iespējām pievienoties, zvanot vai rakstot. 

Aktuālā informācija par skolu vienmēr atrodama Facebook https://www.facebook.com/chronosskola

Ievadlekcijas astroloģijā

Pēc ilgāka laika atkal tiek organizēts kārtējais ievadlekciju kurss astroloģijā.
Trīsgadīgais apmācību kurss sāksies septembrī un par to būs sīkāka informācija uz rudens pusi, bet nepacietīgākajiem un ziņkārīgākajiem varam piedāvāt noklausīties īsu ievadlekciju kursu astroloģijā jau šajā  - 2015.gada pavasarī. 4 lekcijas par Zodiaka zīmēm, planētām, aspektiem, ascendentiem un astroloģiskajām mājām jeb dzīves sfērām, turklāt - katram turot rokās savu astroloģisko karti un attiecīgi - sīkāk iepazīstot pašam sevi.
Ko jums tas dos?
1) labu kompāniju - astroloģiju mācās (vismaz pie mums) tikai forši cilvēki
2) labāku izpratni par astroloģijas pamatnostādnēm, darbības principiem, vēsturi un filozofiju - tātad būsiet "gudrāki" klienti astroloģiskajās konsultācijās
3) iespēju pārbaudīt, vai esat gatavi startēt dziļākai astroloģijas apmācībai trīs gadu garumā
4) iepazīsieties ar astroloģijas skolas CHRONOS pasniedzējiem Līga Šīrona un Janis Bēniķis - kā mēs pasniedzam, kā strādājam, ko zinām.
5) Iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes

Visi lekcijas materiāli tiek sagatavoti prezentācijās, attiecīgi informācija tiks gan rādīta uz ekrāna, gan skaidrota.

Kad? 29.04, 06.05, 13.05, 20.05.2015
Kur? Tallink Hotel Riga
Cikos? no plkst. 18:30 - 21:30
Cik? Viss lekciju kurss 60 eiro, viena atsevišķa lekcija 20 eiro (ja nu kāds grib, bet priekšroka būs tiem, kuri piesakās un apmaksā visu kursu uzreiz) Grupā līdz 35 cilvēki.
Pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Facebook

 

Uzņemšana CHRONOS 2014

Mācības astroloģijas skolā CHRONOS atsāksies 2014.gada septembrī

Iepazīšanās nodarbība I kursam 1.septembrī plkst. 18:00 mazajā Nometņu ielā 22 - 12. Nodarbības notiks pirmdienās no plkst. 18:00 - 21:00 (līdz 2014.gada beigām), pēc tam - otrdienās. Mācību maksa 40 eiro mēnesī, cenā ietilpst mācību materiāli un tējas/kafijas pauzes skolā. 

 

Ar priekšzināšanām iespējams pievienoties jau esošajiem skolas kursiem: 

 

II kurss (mājas, sinastrijas) - nodarbības notiek trešdienās no 18:00 - 21:00, sāksies 3.septembrī 

 

III kurss (Beta) - prognožu tehnikas, rektifikācija, horārā astroloģija - nodarbības notiek mēneša otrajā un ceturtajā sestdienā no 10:00 - 16:30, sāksies 13.septembrī 

 

III kurss (Alfa) - horārā astroloģija, rektifikācija, gatavošanās sertifikācijai (līdz 2014.gada beigām) - nodarbības notiek otrdienās no 18:00 - 21:00, sāksies 2.septembrī. 

 

Pieteikšanās un sīkāka informācija Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29434903 Līga 

 

Gaļinas Volžinas lekcijas Rīgā

No 21. - 24.aprīlim Rīgā pēc astroloģijas skolas CHRONOS ielūguma viesojas Maskavas astroloģe Gaļina Volžina.

21. aprīlī plkst. 18:30 varēs klausīties viņas lekciju par Lilit jeb Melno Mēnesi - kas tas ir, kā rēķina, kā skaidro - gan ezotēriski, gan astroloģiski. Dalības maksa - 15 eiro, notiek Tallink viesnīcas konferenču zālē
22.aprīlī plkst. 18:30 turpat Tallink viesnīcā otra lekcija par Zodiaka kritiskajiem grādiem - ar ko nozīmīgi un kā izpaužas katras Zodiaka zīmes pirmie un pēdējie 2.5 grādi, kas jāņem vērā to skaidrojumos. Dalības maksa - 15 eiro.

CHRONOS studentiem maksa par lekcijām - 10 eiro par katru.
Lekcijas paredzētas astroloģijas studentiem, interesentiem, profesionāļiem. Lekcijas notiks krievu valodā.
Ja ir vēlme, noteikti var vienoties arī par kādu astroloģisku konsultāciju pie Gaļinas Volžinas.

Ceturtdienas, 23.aprīļa vakarā Āgenskalnā, CHRONOS telpās mazajā Nometņu ielā 22 - 12 seminārs - meistarklase ar praktizējošajiem astrologiem - par pašlaik aktuālajām tēmām, pētījumiem, dalīšanās pieredzē un saviesīgas sarunas. Pieteikšanās pie Līgas Šīronas, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29434903

 

Astotā vasaras skola - nometne

Astotā astrologu vasaras skola - nometne notiks 2014.gadā no 21.līdz 23.augustam viesu namā "Bille". 

Lektori un nodarbību tēmas: 

21.augustā - Santa Pīlāce "Planētas, zodiaka zīmes un krāsas". Astroloģe, Aura-somas speciāliste, krāsu psiholoģijas pārzinātāja stāstīs par astroloģijas un krāsu mācības korelāciju, kā ar krāsu palīdzību stimulēt vai, gluži otrādi - slāpēt kādas zīmes/planētas ietekmi. 

 

22.augustā - Didzis Šķila: "Solārs". Kā un kam izmantot, kā skaidrot, darbības ilgums un citi jautājumi un atbildes par solāriem. Gatavojam savas natālās kartes un solārus praktiskajai daļai. Būs iespēja uzdot arī citus interesējošos jautājumus astrologam un ezotēriķim ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi.

 

23.augustā - Edijs Spāre "Radošā astroloģija” - kā sevī atraisīt radošo astrologu. Shēma, pēc kuras varēs izveidot vienkāršus un cilvēkiem saprotamus skaidrojumus. Kā  veidojas astroloģiskās interpretācijas planētām un mājām. Tas palīdzēs astrologiem pietuvoties radošai astropsiholoģijai.

 

21.augusta Vakara nodarbībā - psihoterapeits Andis Geste "Pozitīvā astroloģija" – Arhetipi, arhetipālās noskaņas, iedvesmas enerģija Zodiakā specifiski latviešiem.. Cena - 3 eiro 

 

Dalības maksa nometnē, piesakoties UN veicot iemaksu 30 eiro līdz 15.08 - 90 eiro (63,25 Ls) vai 80 eiro (56,22 Ls) (atkarībā no istabiņas komforta).

Pēdējā brīža cena (pec 15.08) - 100 eiro. Iemaksa netiek atgriezta, tikai var tikt nodota citam dalībniekam. 

Dalība vienas dienas nodarbībās (nodarbība, ēšana) - 25 eiro (17.57 Ls) (tikai ar iepriekšēju pieteikšanos!!!). 

Pieteikties uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

Telefons uzziņām - 29434903